How much does testing cost?

Our base package that includes math and reading is:

$60 for your first Student

$45 for each additional student

If you would like to add the optional Language Usage and/or Science tests, that will be:

+$10 for Language Usage per student

+$20 for Science per student

Group rates vary depending on the number of students you will be testing. Check our group rates here